traumatológus, ortopéd-traumatológus szakorvos

Keszthelyi Kórház

a 2020. évi C törvény és az 528/2020. kormányrendelet alapján pályázatot hirdet.

Keszthelyi Kórház
Sebészeti Típusú Mátrix Osztály

traumatológus, ortopéd-traumatológus szakorvos

munkakör betöltésére.

Az egészségügyi szolgálati  jogviszony időtartama:

határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Zala megye, 8360 Keszthely, Ady Endre utca 2.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Fekvőbeteg, valamint járóbeteg, ill. egynapos sebészeti szakellátás, mely sebészeti típusú mátrix osztály keretein belül önálló részlegen történik. A feladatkör a járó-, egynapos-, ill. fekvőbetegek műtéti és konzervatív ellátása mellett szakorvosi készenléti ügyeleti kötelezettséget, valamint a járóbeteg szakellátás szakképesítéstől függően traumatológiai, ill. ortopédiai szakrendelést is magában foglal. A készenléti ügyelet telefonos behívás formájában történik.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az Egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         Egyetem, traumatológus és ortopéd szakorvos szakvizsga,a SARS-COV-2 elleni védőoltással való rendelkezés vagy a mentesítésről szóló orvosi szakvélemény bemutatása,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok, hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. május 11.

A pályázatok benyújtásának módja:

•         Elektronikus úton dr.  Gieth Andrea orvosigazgató részére a oneletrajz@keszthelyikorhaz.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. május 25.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

•         www.keszthelyikorhaz.hu – 2022. április 14.