Tájékoztatás az utazáshoz kötött SARS-CoV-2 PCR mintavételezésről

Az utazáshoz kötött SARS-CoV-2 PCR mintavételek elvégzése a Keszthelyi Kórházban az alábbiak szerint történik:

A mintavétel időpontja: kedd és csütörtök 06:30-07:30 között

A mintavételezés kizárólag előzetes időpontfoglalással vehető igénybe. Időpont a Központi Előjegyzésen kérhető az alábbi telefonszámon:

06-83/311-788

A mintavétel helyszíne: Keszthelyi Kórház, Sürgősségi osztály izolációs helyiség

A vizsgálat díja: 2020.09.21-étől 19.500,- Ft, mely a helyszínen készpénzben vagy bankkártyával fizetendő. Az angol nyelvű lelet felára 1.000,- Ft.

A vizsgálat eredményét a vizsgálatot végző laboratórium küldi meg a páciens által megadott címre, valamint az EESZT rendszerből is elérhető. A vizsgálat eredménye a vizsgálatot végző laboratóriumba történő érkezéstől számított 48-72 óra (a hétvégi érkezésű hosszabb átfutású) alatt várható.

Keszthely, 2020. szeptember 18.