Egykapus rendszer változása

ÉRTESÍTJÜK TISZTELT BETEGEINKET ÉS A HOZZÁTARTOZÓKAT hogy

2020.05.20-tól az egykapus rendszer a következő módon változik:

07-19 óráig (nappal) változatlanul az Ady Endre utcai főbejáraton lehet bejutni a szükséges szűrés után a kórház épületébe.

19-07 óráig  (éjszaka) a sürgősségi és a szülészeti ellátáshoz a Tapolcai úti sorompóval ellátott bejáraton lehet a kapucsengő használatával autóval  bemenni, gyalogosan ugyanitt az épület melletti járdán. A  B-C épület udvar felőli bejáratánál tudnak becsengetni, és a diszpécser segítségével lehet a sürgősségi osztályra, a gyerekosztályra valamit a szülészeti részhez feljutni, ahol a szükséges szűréseket elvégzik.

Kizárólag sürgősségi esetben léphet beteg az intézménybe.
Sürgősségnek tekintjük a szülészeti osztályra, gyermekosztályra érkező betegeket is.
A beteggel szükség esetén egy kísérő jöhet be.
A betegek és hozzátartozók csak szájmaszkban léphetnek az intézménybe.
A betegeknek a csomagokat 14:00 és 17:00 óra között lehet behozni.

Parkolásra javasolt az összekötő folyosó alatt lévő  2 db akadálymentes parkoló használata, vagy a park középső zsákutcája.

Megértésüket köszönjük !