Tisztelt Pácienseink!

A járóbeteg szakellátás fokozatos visszaállítása a Keszthelyi Kórházban csak kis lépésekben és körültekintően lehetséges. A márciusi és áprilisi előjegyzéseket szakrendeléseinken áttekintik és meghatározzák, hogy a szűkített időkeretű betegellátásban (1 óra alatt 4 páciens vizsgálata) miként valósítható meg a gyógyító munka. Elsőként a telefonos konzultációra épülő telemedicina kereteit dolgozzuk ki. Új időpontokat új betegeknek csak ezt követően tudunk adni.
Amint pontosabb információkkal tudunk szolgálni, ezeket a kórházunk honlapján közzétesszük.
Kérjük, hogy időpontkérés ügyében a betegirányítót és a szakrendeléseket egyelőre ne hívják, hiszen munkatársaink nem tudnak Önöknek időpontot adni.
Akiknek állapotuk miatt sürgősségi beavatkozásra van szükségük, természetesen megkapják a számukra megfelelő ellátást.

Tudjuk, hogy a jelenlegi helyzet senki számára sem könnyű. Nekünk sem.

Megértésüket és együttműködésüket kérjük.