keresés a weboldalon

Keszhelyi Kórház
Széchenyi 2020 logó Magyarország Kormánya - Európai Unió - Európai Strukturális és Beruházási Alapok - Befektetés a jövőbe

Sebészeti szakrendelések működési rendje

Tisztelt Betegeink!

Az úgynevezett koronavírussal (COVID-19) kapcsolatos országos, ill. helyi intézkedésekkel kapcsolatban a következőkről tájékoztatjuk Önöket:

A sebészeti osztályhoz tartozó szakrendelések úgy mint, traumatológia, általános sebészet, kézsebészet, érsebészet és a proctológia csak a sürgős és halaszthatatlan eseteket fogadják.

Kérjük, hogy krónikus panaszaikkal szakrendeléseinket ne keressék fel, ill. kérjük megértésüket abban a tekintetben, hogy krónikus panaszaikkal még akkor sem tudjuk megvizsgálni Önöket, ha előzetesen időpontot kértek.

Sürgős ellátást igénylő eset lehet: friss sérülés utáni kontroll, gipszlevétel, varratszedés, nem halasztható sebellátás. Az ellátás szükségességéről a szakrendelő szakorvosa dönt.

Kérjük, amennyiben rendelőnk előtt várakozásra kényszerülnek, azt egymástól megfelelő távolságot tartva, ill. lehetőleg a szabad levegőn tegyék meg.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!

Keszthely, 2020.03.17.

Dr. Baráth István